anasayfakurumsalurunlerhaberleriletisim

BİZDEN HABERLER

KOŞSAN PLASTİK sektörde uzun yıllara dayanan kaliteli hizmetiyle yıllık üretim kapasitesini %70 arttırdı.

 

BALONLU AMBALAJ ihracat kapasitesi yıllık %65 arttırdı.

 

BALONLU NAYLON 'un sektörde kullanım alanlarını, kalitesini, yararlığını arttırdı. Sektöre destek oldu ve balonlu naylonun yeni, koruyucu ve güçlü imajını oluşturdu.

 

 

KOŞSAN PLASTİK kuruluşunun ilk gününden itibaren koruyucu ambalaj malzemesi ve izole ambalaj ürünleri v.b. olan balonlu ambalaj, lamineli balonlu ambalaj, balonlu zarf,

balonlu torba, büyük balonlu naylon streç, naylon branda, naylon torba ve benzeri ürünler konusunda tamamen uzmanlaşarak sektörün devi konumuna gelmiştir.

 

Firmalara yönelik opsiyonel çözüm ortağı olmayı amaçlayan KOŞSAN ürün odaklı çalışmalar yaparak hızlı ve ekonomik yollarla sonuca ulaşmayı amaç edinmiş ve tecrübeli

kadrosu sayesinde bu iddasını desteklemektedir.

 

Ambalajın yalnızca sarf malzeme olmadığının bilincinde olan KOŞSAN tüketici maliyetlerini de değerlendirerek her zaman daha ekonomik ve daha pratik çözümler araştırması

içindedir. Öncelikle kar amaçlı değil çözüm sunma amaçlı bir firma olmayı ilke edinmiş sorunlara yaklaşımı hep bu doğrultuda olmuştur.

Kaliteli ekonomik özellikli ürünü en hızlı ve ekonomik şekilde tüketici ile buluşturmayı vazife edinen KOŞSAN her zaman çıtasını bir üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir.

 

Globalleşen dünya içerisinde, sosyal yaşamla şirketimizi bir bütün hale getirerek, sektörde öncü ve örnek kuruluş olmak ve uluslararası arenada sayılı firmalar arasına girerek tercih edilen bir firma olmaktır. Ambalaj malzemesi üretimi ve satışı alanında faaliyette bulunan KOŞSAN ; siz değerli müşterilerimizin güveniyle yıllardır "üreticiden tüketiciye" ilkesiyle kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktadır.

 

İşletmenizle ilgili her türlü ambalaj işleri özenle hazırlanarak müşterilerimize sunulmaktadır. Kaliteli ve %100 geri dönüşümü yapılabilen ambalaj malzemeleriyle uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla müşterilerine sunan firmamız siz tüketicilere daha yakın olmayı amaçlamaktadır.

KOŞSAN PLASTİK | FİRMAMIZ HAKKINDA

KOŞSAN PLASTİK | VİZYON & MİSYON

KOŞSAN PLASTİK® SAN. TİC. LTD ŞTİ.            Tel:(0212) 486 0 123 Fax:(0212) 486 01 20 Adres:Dersan Koop San. Sit. S1/A Blok No:120 / 121 İkitelli / Başakşehir

Kossan Plastik | Tüm Hakları Saklıdır © 2014